Pomoc drogowa Pszczyna

Przejeżdżasz przez Pszczynę i nagle zepsuł Ci się samochód? A może właśnie próbowałeś wyjechać z garażu, kiedy ktoś wjechał Ci w zderzak? Potrzebujesz usług pomocy drogowej? Zadzwoń do RR Cars! Dojedziemy na miejsce i dołożymy wszelkich starań, abyś mógł jak najszybciej naprawić usterkę. Dzięki lawecie z wyciągarką dostarczymy samochód, motocykl, quad, a nawet niektóre maszyny rolnicze pod drzwi warsztatu.

Laweta – pomoc w Pszczynie i okolicach

Na wyposażeniu mamy nowoczesną autolawetę Mercedes Sprinter, której długość podłogi (5,2 metra) pozwala na transport samochodów różnej wielkości. Dzięki temu usługi pomocy drogowej dostosowaliśmy do większości poruszających się po drogach pojazdów. Wyciągarka o uciągu 5900 kg poradzi sobie nawet z autem dostawczym. Możesz zamówić lawetę codziennie nawet w późnych godzinach nocnych – jako doświadczeni kierowcy zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria nie pyta o czas! Informacje na temat stawek znajdziesz w cenniku.

Profesjonalna laweta i wieloletnie doświadczenie w branży samochodowej pozwalają nam świadczyć wysokiej jakości usługi z zakresu holowania oraz pomocy drogowej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz odholować samochód sprawny, czy uszkodzony zespół RR Cars dostępny jest 24 godziny na dobę.