Pomoc drogowa Tychy

Trudno przewidzieć każde możliwe zdarzenie na drodze, aby odpowiednio się do niego przygotować. Oblodzona lub zaśnieżona jezdnia, pęknięta opona, usterka silnika czy stłuczka to tylko kilka przypadków, w których możemy potrzebować pomocy z dala od miasta. Jeśli utknąłeś w okolicach Tychów, zadzwoń do nas, by uzyskać kompleksową pomoc drogową niezależnie od pory dnia czy nocy. Zapraszamy!

Holowanie lawetą w Tychach i okolicach

Oferujemy usługi holowania specjalną lawetą zarówno w przypadku samochodów uszkodzonych, jak i sprawnych. Pomożemy Ci przetransportować auto osobowe, motocykl, quad, maszynę rolniczą bądź innego rodzaju pojazd, który zmieści się na lawecie. Dzięki naszym fachowcom szybko dostaniesz się na stację benzynową, do warsztatu lub serwisu wulkanizacyjnego – w zależności od rodzaju usterki oraz Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas, jeśli będziesz potrzebować pomocy drogowej w Tychach lub okolicy!

Atrakcyjny cennik pomocy drogowej z użyciem lawetyTychy i okoliczne miejscowości

Cena usługi pomocy drogowej uzależniona jest od odległości od naszej siedziby w Rybniku. Szczegółowy cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej. Z doświadczenia wiemy, że na drodze może dojść do różnych sytuacji, w których kierowca potrzebuje pomocy lawety. Od usterki pojazdu, przez stłuczkę, aż po niestandardowe przypadki – na przykład awarię immobilizera czy zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie. Zadzwoń do nas, by dowiedzieć się, jak jeszcze możemy Ci pomóc, gdy utkniesz na trasie pod Tychami. Skorzystaj z atrakcyjnej cenowo pomocy drogowej!