Pomoc drogowa Wodzisław Śląski

Nagła usterka samochodu na trasie może przydarzyć się każdemu – gdy na drodze dojdzie do awarii i nie możesz bezpiecznie kontynuować jazdy, zadzwoń do nas! W RR Cars jesteśmy specjalistami w zakresie profesjonalnej pomocy drogowej. Udzielamy wsparcia w przypadku awarii auta, wypadku czy niespodziewanej kolizji. Dowozimy paliwo we wskazane miejsce na terenie Wodzisławia Śląskiego oraz okolicznych miejscowości. Oferujemy również usługi holowania samochodów osobowych, quadów i maszyn rolniczych specjalną lawetą.

Laweta Wodzisław Śląski

Korzystając z naszych usług, możesz być pewny, że Twój samochód szybko będzie nadawał się do jazdy. Wykonujemy drobne naprawy na miejscu, wymieniamy uszkodzone opony, pomagamy w awaryjnym odpalaniu auta,  dowozimy paliwo. Wyciągamy różnego rodzaju pojazdy z niedogodnych miejsc na przykład dołów czy rowów. W przypadku poważnych awarii odholujemy auto do warsztatu lub serwisu wulkanizacyjnego. Dzięki doświadczeniu oraz korzystaniu z niezawodnego sprzętu jesteśmy w stanie poradzić sobie z najbardziej skomplikowanymi sytuacjami.

Nie trać czasu na samodzielne szukanie przyczyny usterki czy naprawę auta bez niezbędnych narzędzi – skorzystaj z usług pomocy drogowej i zaufaj specjalistom, którzy znają się na swojej pracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.